Klinika Biały Kamień 3 Warszawa

Chirurgia onkologiczna

 

Chirurgia onkologiczna związana jest z zabiegami dotyczącymi leczenia różnego typu nowotworów. Dobór metody leczenia i zakres zabiegu zależy od wielu czynników m.in.: rodzaju nowotworu, stopnia zaawansowania choroby, wieku oraz stanu zdrowia pacjenta. Każdy zabieg poprzedzony jest szczegółową konsultacją (chirurga onkologa), połączoną z badaniami diagnostycznymi.

 

W naszej klinice oferujemy konsultacje u wysokiej klasy specjalisty w dziedzinie leczenia nowotworów  prof. dr. hab. Michała Tenderendy.

Profesor specjalizuje się w chirurgii onkologicznej, jest kierownikiem Kliniki  Onkologii Centrum Onkologii w Instytucie im. M. Skłodowskiej – Curie w Warszawie przy ulicy Wawelskiej.

 

Pamiętajmy, że wizyta u chirurga onkologa nie musi zawsze wiązać się ze strachem, a w przypadku wczesnego rozpoznania choroby wyleczalność większości nowotworów jest wysoka. Konsultacja ze specjalistą w Klinice Biały Kamień pozwoli na wybór skutecznego rozwiązania, dostosowanego do indywidualnej sytuacji  każdego pacjenta.

 

Zapraszamy na konsultacje do naszego wybitnego specjalisty: 

prof. ndz. dr hab. n. med. Michał Tenderenda – specjalista chirurg onkolog

 

Cennik:

cena zawiera opłatę sanitarną gwarantująca państwu oraz naszemu personelowi bezpieczeństwo w czasie pandemii

Konsultacja chirurgiczno-onkologiczna 200,00 zł

 

Ta strona używa plików cookies dla poprawy wrażeń użytkownika. Zakładamy, że to akceptujesz, ale jeśli nie, możesz to zmienić. Akceptuję Czytaj więcej