Klinika Biały Kamień 3 Warszawa

ECHOLASER

Echolaser- nowoczesna metoda walki z nowotworem

Do niedawna jedyną skuteczną metodą leczenia zmian tarczycy , przytarczyc i innych zmian w obrębie szyi była klasyczna operacja chirurgiczna.

Jednak na ratunek chorym powstała nowatorska technika wykorzystująca technikę mikroinwazyjnej termoterapii ECHOLASEREM. Pozwala ona na przeprowadzanie szybkich i skutecznych zabiegów usuwania różnej wielkości guzków bez obciążania pacjenta.

Usuwanie twardych i mieszanych łagodnych guzków  za pomocą Echolasera  jest bezpieczną i skuteczną metodą wykonywania zabiegów  w obrębie szyi pacjenta. Doskonale opracowana pod względem medycznym i technicznym technologia laserowa wykorzystuje najnowsze osiągnięcia z dziedziny termoterapii oraz posługuje się wyjątkowo czułymi technikami obrazowania USG.

Zabiegi przebiegają bezboleśnie i nie pozostawiają najmniejszych śladów pooperacyjnych, a pacjent szybko wraca po nich do zdrowia. Należą do zabiegów bezbolesnych, obarczonych znikomą liczbą powikłań.

 

Z radością informujemy, że w filii Kliniki Biały  Kamień w Nowym Mieście nad Pilicą, od maja 2021r.  rozpoczynamy leczenie guzów tarczycy i innych zmian chorobowych szyi metodą ECHOLASER.

Zabiegi wykonywał będzie dr n.med. Krzysztof Nowosad, specjalista chirurg z wieloletnim doświadczeniem w operacyjnym leczeniu tarczycy i innych zmian chorobowych w obrębie szyi oraz biopsjach pod kontrolą USG tych zmian.

 

Już w marcu rozpoczynamy w Klinice Biały Kamień  w Warszawie, konsultacje u dr-a Nowosada, kwalifikujące pacjentów do zabiegu.

Zabiegi wykonywane będą w trybie jednego dnia. Pobyt w nowoczesnej Klinice w Nowym Mieście nad Pilicą potrwa kilka godzin. Zastosowane będzie, w pełni bezpieczne, krótkotrwałe znieczulenie dożylne i miejscowe.

Zabiegi nie będą niestety refundowane przez NFZ. Stosunkowo wysoka cena zabiegu wynika z bardzo wysokiego kosztu urządzenia i wysokiego kosztu włókien jednorazowych użytych do zabiegu.

Rodzaj zabiegu Cena
Konsultacja kwalifikacyjna (z USG) (w przypadku zrealizowania zabiegu, wchodzi w koszt ) 200,00 zł
Zabieg z wykorzystaniem jednego włókna 15 000,00 zł
 Zabieg z wykorzystaniem dwóch włókien 17 500,00 zł
Zabieg z wykorzystaniem czterech włókien 22 500,00 zł

Wizyty kontrolne w cenie zabiegu – 3 wizyty w ciągu 12 miesięcy po zabiegu.

Zapraszamy na konsultację oraz zabiegi.

 

Ta strona używa plików cookies dla poprawy wrażeń użytkownika. Zakładamy, że to akceptujesz, ale jeśli nie, możesz to zmienić. Akceptuję Czytaj więcej