Klinika Biały Kamień 3 Warszawa

Powiększenie punktuG

Augumentacja punktu G

Powiększenie punktu G, zabieg znany też jako „Zastrzyk orgazmu”, to małoinwazyjna, niechirurgiczna, nowoczesna metoda, celem, której jest powiększenie, uwydatnienie oraz ujędrnienie punktu G. Powyższy zabieg jest kierowany do kobiet w różnym wieku, u których punkt G jest zbyt mały lub mało uwydatniony, kobiet cierpiące na brak orgazmu lub nieodczuwające wystarczających bodźców podczas stosunku. Bardzo częstą przyczyną tego stanu jest budowa anatomiczna, zmiany poporodowe lub samoistne zmniejszenie się punktu G z wiekiem. Nasza klinika korzysta z najnowocześniejszego sprzętu, oraz posiada odpowiednio wykwalifikowanych specjalistów, dlatego zabieg powiększenia punktu G jest bezpieczny, małoinwazyjny i praktycznie nie wymaga rekonwalescencji.

Punkt Grӓfenberga, czyli potocznie Punkt G

– jest niewielkim, mocno unerwionym obszarem znajdujący się na przedniej ścianie pochwy, około 5 cm od jej wejścia. Jest uważane za miejsce najbardziej erogenne miejsce w ciele kobiety

– powiększenie punktu G powoduje intensyfikację doznań seksualnych

– zabieg polegający na powiększeniu punktu G jest bezpieczny

Przebieg zabiegu

Cały zabieg polega na wstrzyknięciu usieciowanego kwasu hialuronowego w odpowiednie miejsce na ściance pochwy tj. w okolice punktu G. Ostrzykiwanie kwasem punktu G powoduje powiększenie i ujędrnienie tego miejsca. Cały zabieg trwa 20 minut i jest wykonywany w znieczuleniu miejscowym. Po wykonanym zabiegu pacjentka może wrócić od razu do codziennych czynności, a już po kilku godzinach po zabiegu może współżyć. Tak jak przed każdym zabiegiem wymagana jest w pierwszej kolejności konsultacja z lekarzem w celu oceny stanu zdrowia pacjentki oraz wyjaśnienia przebiegu zabiegu.

Jak długo utrzymuje się efekt?

Powiększenie punktu G nie jest trwałym zabiegiem. Wynika to z faktu, iż wstrzyknięta substancja ulega stopniowemu metabolizmowi w organizmie. Efekt zabiegu utrzymuje się do 2 lat, oczywiście w zależności od organizmu.

Przeciwwskazania do zabiegu:

  • miesiączka
  • ciąża
  • infekcja stref intymnych

Ta strona używa plików cookies dla poprawy wrażeń użytkownika. Zakładamy, że to akceptujesz, ale jeśli nie, możesz to zmienić. Akceptuję Czytaj więcej