Klinika Biały Kamień 3 Warszawa

Paulina Kowalska

Jestem magistrem fizjoterapii z ponad 7- letnim doświadczeniem w pracy z pacjentami. Ukończyłam Warszawski Uniwersytet Medyczny (studia licencjackie i magisterskie). Od września rozpoczęłam 4 – letnie studia osteopatyczne na Still Academy od Osteopathy. Przed rozpoczęciem studiów ukończyłam wiele szkoleń w tym kierunku min:
– Osteopatyczna diagnostyka i leczenie – kręgosłupa i stawów obwodowych,
– Terapia wisceralna
– Terapia cranio- sacralna, które pozwoliły mi holistycznie spojrzeć na dolegliwości z jakimi zgłasza się pacjent.
W pracy cenie sobie indywidualne podejście do pacjenta. Staram się odnaleźć przyczynę dolegliwości, a nie skupiać się tylko na objawach. Zależy mi, aby pacjent mógł jak najszybciej wrócić do pełnej sprawności.
Od wielu lat pracuje z pacjentami z problemami ortopedycznymi, po urazach i operacjach, jak również z pacjentami z przewlekłymi bólami stawów i kręgosłupa. Dodatkowo od kilku lat pomagam kobietom z dolegliwościami bólowymi w okresie ciąży, po porodzie ( po porodzie siłami natury i po cesarskim cięciu), pracuje z kobietami z rozejściem mięśnia prostego brzucha po ciąży. Zajmuje się też terapią blizn po cesarskim cięciu, bliznach po operacjach w obrębie jamy brzusznej oraz po operacjach narządu ruchu. Obecnie po ukończeniu wielu kursów używam technik powięziowych, technik terapii wisceralnej, mobilizacji i manipulacji stawów oraz technik z terapii cranio-sacralnej.

– terapia kobiet w ciąży
– dolegliwości bólowe kręgosłupa w ciąży, po porodzie
– terapia blizn po cesarskim cięciu
– terapia blizn
– fizjoterapia – rozejście mięśnia prostego brzucha
– fizjoterapia – dolegliwości bólowe stawów, kręgosłupa, urazy ortopedyczne
– fizjoterapia – operacje ortopedyczne (endoprotezoplastyka stawu biodrowego, kolanowego)

 

Więcej informacji:

TERAPIA MANUALNA

Ta strona używa plików cookies dla poprawy wrażeń użytkownika. Zakładamy, że to akceptujesz, ale jeśli nie, możesz to zmienić. Akceptuję Czytaj więcej